Günümüzde kullanıcıların en çok bahsettiği konulardan birisi sanal ön ödemeli kartlardır. Çok sayıda kullanıcı ön ödemeli kartları satın alarak istediğini elde etmektedir. Bu kartların arasında Paykwik ön ödemeli kartlar da yer alır. Paykwik sanal ön ödemeli kartı istediğiniz bir zamanda satın alabilirsiniz. Paykwik al işlemlerini internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Paykwik fiyatları karşınıza çıkar ve işlemleri yapmanız gerekir. Bunlardan önce çok sayıda kullanıcı bu kartın güvenilir olup olmadığını merak eder. Paykwik sisteminin herhangi bir güvenlik riski bulunmamaktadır. Güvenli bir şekilde bu kartı her zaman satın alabilirsiniz. Dolayısıyla Paykwik güvenilir denebilir. Uzun süredir bu alanda hizmet verildiği için herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Kullanıcılar dilerse Paykwik bozum işlemlerini yerine getirebilir. Kartı satın aldıktan sonra belirli bir süre içerisinde kullanabilirsiniz. Bu konuda ne zaman kullanacağınız size kalmış olan bir durumdur.
Paykwik Ödeme
Paykwik bozdurma işlemlerini istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Paykwik ödeme işlemlerinde karşınıza fiyatlar çıkar. Kendi bütçenize göre bu noktada hareket edebilirsiniz. Bütçenizin hangi durumda olduğuna göre hemen ödeme işlemini yapabilirsiniz. Almak istediğiniz günde kurun ne kadar olduğu önem arz eder. Her geçen gün kur değiştiği için bu konuda biraz acele etmeniz gerekebilir. Paykwik fiyatlarına internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kartı aldıktan sonra bir yıl içerisinde kullanma süreniz bulunmaktadır. Bir yıl içerisinde istediğiniz bir zamanda kartı kullanabilirsiniz. Kartın fiyatları değişiklik gösterir. 50 avro, 100 avro gibi birçok fiyatta kart yer alır. Kendi bütçenize göre harekete ederek kartı alabilirsiniz. Daha sonradan dilerseniz kartı araya çevirme olanağına sahipsiniz. İsterseniz kartı banka hesabınızdan çekebilirsiniz. Bununla alakalı detaylı bilgiyi Paykwik internet siteleri üzerinden alarak işlemleri yapabilirsiniz.

Pek çok banka kartı ile aynı işleve sahip olan fakat satın alım işlemlerini daha kolay ve internet üzerinden kolaylıkla yapılabildiği paykwik kart ile birlikte tüm işlemleriniz hem hızlı hemde güvenli olarak sağlanabilmektedir. Paykwik kart satın almak isteyen kişilerin yasal yaş olan 18 yaşını tamamlamış yada üzerinde bir yaşa sahibi olması gerekmektedir. İnternet sitemiz üzerinde bulunan WhatsApp hattı, destek hattı veya telefon numaraları üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paykwik bozdurma işlemlerine dair daha detaylı bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçerek haftanın 7 günü; 09.00 ile 03.00 arasında bizlere ulaşabilirsiniz. 2018 yılında ilk defa oluşturulmuş ve iyi bir aşamaya gelmiş olan firmamız aracılığı ile paykwik bozum işlemlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için en kısa sürede paykwik satın alım işlemini gerçekleştirmeli ve kartınızı aktif hale getirmelisiniz.

Paykwik Sanal Kart Fiyatları

Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi içerisinde yalnızca store yani paykwik mağazalarının bayiliğini yapmaktayız. Hızlı işlem aşamalarınızın gerçekleştirilerek güvenli bir şekilde ve rahatlıkla sizlerin alışveriş yapabilmesine destek olan paykwik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir altyapıya sahiptir. Üzerinde incelemeler yaptığımızda bütçenize uygun olarak TL veya Euro bazlı paykwik kart satın alımında bulunabilirsiniz. Satın alım işlemlerinde paykwik fiyatları TL üzerinden değerlendirildiğinde 89 TL den başlayarak 8000 TL ye kadar kadar gidebilen geniş bir işlem hacmine sahiptir. Kart satın alımlarınızda parayı ödediğiniz de içerisindeki miktar ile her alanda kullanabileceğiniz ve yeri geldiğinde bankalar aracılığı ile çekebileceğiniz bir miktar oluşmuş olur. Kartın içerisinde bulunan para ile paykwik al hizmetimiz ile işlemi gerçekleştirebilir ve ardından da döviz kuru üzerinden farklı bir para birimine paranızı döndürebilir veya değişim yapabilirsiniz.